FARADA vs SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS (68:66)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

Farada po atkaklios rungtynių pabaigos pranoko Sporto Fėją & Internetas Visiems

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 00:15 val., peržiūros: 3456

2012 vasario 05 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, C lygos Top Sport pirmenybėse susitiko Farada (šeimininkai) ir Sporto Fėja & Internetas Visiems (svečiai). Rungtynėse visą laiką pirmavę nemažu skirtumu Farados vyrai gale išbarstė tą persvarą, tačiau sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:68 (21:11, 15:18, 21:11, 11:26).

Rungtynės prasidėjo labai galingu Farados žaidimu ir atkarpa 13:0. Sporto Fėja atrodė visiškai pasimetę, metimai skriejo pro šalį, net metant ir laisviems. Pirmuosius taškus svečiams pelnė Paulius Grigaitis. Po du taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas – 15:4. Atkarpą 6:3 laimėjo Farada ir padidino skirtumą iki 14. Kėlinį kuturiais taškais be atsako užbaigė Sporto Fėja ir po pirmo ketvirčio – 21:11.

Antrąjį ketvirtį jau kur kas geriau pradėjo svečiai, jų kėlinio pradžia 7:0 sušvelnino skitumą labai greitai iki 3 taškų. 8:2 atsakė Farada ir čia pat skirtumas jau vėl netoli dviženklio – 29:20. Po du taškus apsikeitė abi komandos, o tada svečiai pelnė dar 5 be atsako ir skirtumas ištirpo iki 4 – 31:27. Kėlinį 5:2 užbaigė Farada ir po dviejų kėlinių – 36:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus 2 minutesSporto Fėja priartėjo iki 5 taškų. Tačiau čia pat 6 taškus be atsko pelnė Farada ir skirtumas po ilgokos pertraukos išaugo iki 11 taškų – 45:34. Per kitas 2 minutes 5 taškus pelnė Farada, 4 svečiai ir skirtumas beveik nepakito. Kėlinį 7:2 užbaigė Farada ir skirtumas pasidarė jau įtikinantis – 57:40.

Tačiau Sporto Fėja panašu nebuvo nusiteikusi paleisti šių rungtynių. Ketvirtąjį kėlinį pradėjo galingai 6:13 ir skirtumas ištirpo iki 10 taškų – 63:53. Per kitas 3 minutes svečiai dar labiau priartėjo, šįkart iki 67:61. Dar viena sėkminga svečių minutė ir skirtumas ištirpo iki vos 3 taškų – 67:64. Tačiau Sporto Fėjai pritrūko trupučio laiko, kad išgelbėtų šias rungtynes – galtinis rungtynių rezultatas – 68:66.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – stengėmės laimėt, norėjom laimėt ir tiek, varžovas stiprus, bet mes šiandien stipresni buvom ir sužaidėm lyg ir neblogai.

Faradai daugiausia taškų pelnė – Tadas Gaurilčikas (25, 5 rez. perd., 6 išpr. pr.), Tomas Klimavičius (16, 5 išpr. pr.), Tomas Viršilas (11, 5 išpr. pr.) taškų.

SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS daugiausia taškų pelnė – Matas Narbutas (20, 5 išpr. pr.), Paulius Grigaitis (20, 7 išpr. pr.), Mantas Kleiza (10, 7 rez. perd.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 vasario 06 d., 18:28 val.

geriau ne komentaves, perzvelk kiek rungtyniu jis tik loses

Anonimas2012 vasario 06 d., 13:19 val.

Gaurilcikui prisijungus prie Farados komanda zymiai geriau pradejo zaisti.

Nervingose rungtynėse pergalę šventė "Sporto fėja & internetas visiems" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)BC "Rykliai" palaužė "Sporto Fėja & Internetą Visiems" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Vilniaus universitetas KHF" neatsilaikė prieš "Sporto fėja & internetas visiems" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 01:16 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" sutrypė savo varžovus (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 16:13 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę šventė "Spartos" komanda (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai laimėjo susitikimą (2012 kovo 20 d., antradienis, 20:45 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "ISM" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ketvirtame kėlinuke palaužė "Dice" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 12:41 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)