Lemora & Minaltra & Deirama vs Coca-Cola (82:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 1175

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra & Deirama“ ir „Coca – Cola“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Su kiekviena minute komandos keitėsi lyderės vaidmenis ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ pavyko išlaikyti minimalų pranašumą ( 18:16). Antarme kėlinyje „Coca – Cola“ strigo puolime, o šeimininkai su kiekviena minute tolo. Vis dėlto, svečiai sugebėjo išlipti iš duobės ir panaikinti 7 taškų skirtumą. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, kur išsaugojo tik trijų taškų atotrūkį – 43:40.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, toliau ekipos demonstravo aukštos kokybės krepšinį ir po trijų kėlinių „Coca – Cola“ pirmavo tik dviems taškais ( 63:65). Lemiamą kėlinuką svečiai toliau gynėsi zonine gynyba ir puikiai atrodė puolime, kur atotrūkis išaugo iki 7 taškų. Po minutės pertraukėlės „Lemora & Minaltra & Deirama“ kabinosi dar į pergalę, tačiau „Coca – Cola“ atsilaikė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 82:84 (18:16, 25:24, 20:25, 19:19)

Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Įmonių lygoje: penkiese žaidę „Festo“ krepšininkai nusileido „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)