Ryterna vs Hidraulinės sistemos (82:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 spalio 01 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

25:2 vieną atkarpą laimėjusi „Ryterna“ paliko „Hidraulinės sistemos“ ekipą be finalo

2020 spalio 01 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 839

Ketvirtadienį, spalio 1 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp Ryterna ir Hidraulinės sistemos“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Ryterna“, kuri iškart šovė į priekį 9:2. Visgi, į šį šeimininkų spurtą „Hidraulinės sistemos“ atsakė trimis tolimais metimais pirmo kėlinio viduryje, po kurių persvėrė rezultatą, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, kurie po T. Žūtauto tolimo metimo paskutinę kėlinio sekundę persvėrė rungtynių svarstykles ir pirmą kėlinį laimėjo 19:18.

Antrąjį kėlinuką Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu 0:8, vėliau keliomis greitomis atakomis pasižymėjo D.Andrulis, o svečiai įgijo dviženklę persvarą. Visgi, tada puikiai puolime pasirodė Ryterna“ krepšininkas, kuris sumetė paeiliui 14 taškų ir leido šeimininkams priartėti iki 38:40.

Trečiajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ užstrigo visiškai puolime, per jį sumetė vos du taškus, o tuo pasinaudojusi „Ryterna“ atitrūko ir po prijų kėlinių jau pirmavo 58:42.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo septyniais iš eilės M. Giedraičio taškais, po kurių rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – „Ryterna“ keliauja į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą. Galutinis susitikimo rezultatas 82:60 (19:18, 19:22, 20:2, 24:18).

V.Grinis („Ryterna“):

„mūsų komanda savaitgalį turėjo valdybos posėdį ir valdybos pirmininkui jis užsitęsė keturias dienas. Geriau vietoje to valdybos posėdžio būtume padarę treniruotę, dėl to toks liūdnas ir žaidimas.“

Saulius Klimkevičius

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)Paskutinių atakų trileryje ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)