Artstone vs Kaunas Metal (65:41)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą

2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1152

Rugsėjo 13 dieną, 20:30 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Artstone“ ir svečiai „Kaunas Metal”. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:41 (25:6, 18:5, 12:17, 10:13).

Rungtynės prasidėjo labai aktyvia kova. „Artstone“ vis paspausdavo varžovus ties vidurio linija ir antroje kėlinio pusėje perėmę kelis kamuolius iš eilės šeimininkai susikrovė 10-ies taškų pranašumą 15:5. Iki kėlinio pabaigos „Kaunas Metal“ komandai sunkiai sekėsi užpulti ir per pusę kėlinio įmetė tik 1 tašką, ko pasekoje po pirmo kėlinio „Artstone“ pirmavo rezultatu 25:6. Antrajame kėlinyje svečiai toliau labai strigo varžovų gynyboje. Pirmus kėlinio taškus įmetė tik pražaidus kiek daugiau nei 6 minutes. Savo ruožtu „Artstone“ negailestingai rinko taškus ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė triuškinantis 32-jų taškų skirtumas 43:11.

Po ilgosios pertraukos „Kaunas Metal“ komanda šiek tiek atsigavo ir per pusę kėlinio sumetė daugiau taškų nei per pirmus du ketvirčius, tačiau varžovų pristabdyt nepavyko ir „Artstone“ saugiai laikė 20-ies taškų pranašumą. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo rezultatu 55:28. O paskutiniame ketvirtyje svečiams nieko įspūdingo surengti nepavyko ir "Artstone" įtikinamai nugalėjo varžovus rezultatu 65:41.

"Artstone" komandos žaidėjas Laimonas Baranskas: "Buvome labai pasiilgę krepšinio bei vienas kito. Labai norėjome laimėti ir tas faktas, kad pralošę baigtume šias pirmenybes nepasiekę finalų, dar labiau užvedė ir pavyko gerai sužaisti"

7 taškai

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Artstone“ užtikrinta pergale žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Artstone“ puolimo volas pervažiavo Elektrėnų ekipą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 14:01 val.)