Plastena vs Ryterna (67:97)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Lyderių akistatoje ‒ „Ryternos“ užtikrinta pergalė prieš „Plastena“

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 790

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko A pogrupio lyderės – „Plastena“ ir „Ryterna“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Ryterna“, kur greitai atitrūko nuo varžovų. „Plastena“ toliau niekaip nesisekė įveikti varžovų kietos gynybos ir komandas jau skyrė 17 taškų (10:27). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Ryterna“ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo – 25:56.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu, tačiau trečio kėlinuko nepavyko vistiek laimėti ( 42:77). Lemiamame kėlinyje „Ryterna“ atstatė turėtą pranašumą prieš varžovus ir lyderių akistatoje iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 67:97 (10:27, 15:29, 17:21, 25:20)

Po laimėtų rungtynių „Ryternos“ ekipos treneris, V.Grinis, teigė:

„Užtikrintą pergalę nulėmė maksimalus susikoncentravimas į puolimą ir gynybą bei puikus veteranų įsiliejimas į žaidimą.“

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Ryterna“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Plastenos“ pergalė prieš „Nemuną“ 106-ių taškų skirtumu (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)