Džinsų sklepas vs Rimo & Patikima linija (75:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“

2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 996

Kovo 8 dieną, 17:30 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Džinsų sklepas“ ir svečiai „Rimo & Patikima linija”. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:63 (24:16, 24:8, 18:19, 9:20).

Rungtynės prasidėjo trimis „Džinsų sklepo“ tritaškiais, į kuriuos varžovai atsakė tik 2 taškais. Toliau komandos visą kėlinį žaidė taškas į tašką. Svečius persekiojo klaidos puolime, tačiau jie sugebėdavo grįžti į gynybą ir patrukdyti varžovams užpulti greitoje atakoje. Po pirmo kėlinio rezultatu 24:16 pirmauja „Džinsų sklepas“. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar labiau susikaupę. Per tris pirmas kėlinio minutes „Džinsų sklepas“ spurtavo rezultatu 8:0 ir jau pirmavo 16 taškų pranašumu. Iki kėlinio pabaigos „Rimo & Patikima linija” žaidė susikaupę ir neleido varžovams didinti pranašumo, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai pavargo, vėl ėmė klysti puolime ir „Džinsų sklepas“ dar padidino pranašumą iki 24 taškų (48:24).

Trečiajame kėlinyje „Džinsų sklepas“ toliau dominavo abejose aikštelės pusėse. Visą kėlinį šeimininkai didino pranašumą ir antroje kėlinio pusėje jau turėjo 30+ taškų pranašumą. Baigiantis kėliniui „Rimo & Patikima linija” sumetė kelis tolimus metimus ir šiek tiek aptirpdė skirtumą iki 23 taškų (66:43). Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai atleido vadeles ir stengėsi neprisileisti varžovų iki pavojingos ribos, o „Rimo & Patikima linija” savo ruožtu bandė kabintis į rungtynes ir vytis varžovus. Pirmoje kėlinio pusėje skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė, tačiau antroje kėlinio pusėje „Rimo & Patikima linija” ėmė sparčiau vytis varžovus ir likus 2 minutėms komandas skyrė 12 taškų. Bet šeimininkai per likusį laiką nebeleido varžovams vytis ir šventė pergalę rezultatu 75:63.

“Džinsų sklepas“ komandos treneris Jonas Kaškelis: „Šiandien žaidėme be galvų, bet svarbiausia – pasiekėme pergalę, svarbią atkrintamųjų dėlionėje“

„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:50 val.)