Ulmas vs Lemora & Minaltra & Deirama (58:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Deirama“ dar kartą patiesė „Ulmas“ ekipą, o pastaroji vis dar lieka be pergalių

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 18:44 val., peržiūros: 950

Trečiadienį, vasario 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Ulmas” bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“. Aikštelės šeimininkai iki šių rungtynių nebuvo pasiekę nei vienos pergalės ir savo pralaimėjimų seriją pratęsė ir šiandien, neturėdami visiškai jokių šansų.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį ir įgijo keturių taškų pranašumą. Svečiai, po ilgo taškų bado, pradėjo rinkti taškus ir netrukus perimė iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų tik dar labiau paaugo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:24. Antrojo ketvirčio pradžioje „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipoje ryškiom spalvom nušvito L.Damušis, kuris smeigė vieną po kito taiklius tritaškius ir leido savo ekipai įgyti jau triuškinamą pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:47.

Trečiojo ketvirčio metu svečių ekipa ir toliau tolo nuo savo varžovų, tik šiame kėlinyje ne taip pastebimai. „Ulmas“ šiame ketvirtyje taip pat smeigė kelis tolimus metimus, bet tai situacijos nepagerino. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:70. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 58:93.

„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)