Adma vs Džinsų sklepas (85:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 19:25 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“

2020 sausio 07 d., Antradienis, 20:46 val., peržiūros: 932

Sausio 7 dieną, 19:25 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Džinsų sklepas“ (svečiai). Nors dar antrojo kėlinuko metu „Adma“ pasiekė dviženklį pranašumą, tačiau varžovai iki pat susitikimo pabaigos lipo jiems ant kulnų. Galiausiai tik dar vienas spurtas rungtynių pabaigoje padėjo šeimininkams užtvirtinti savo persvarą. Susitkimas baigėsi rezultatu 85:61 (15:18, 23:10, 24:25, 23:8).

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai, žaidėjai sunkiai rinko taškus, nors žaidimas ir buvo pakankamai greitas, bet krepšininkų taiklumas išliko prastas. Vis tik pirmieji ledus pralaužė „Admos“ krepšininkai ir antrojo ketvirčio metu sugebėjo spurtuoti, bei pirmą kartą rungtynėse nutolo per dviženklį atstumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 38:28.

Po ilgosios pertraukos abi komandos jau žaidė kur kas rezultatyviau, „Džinsų sklepas“ vis sumažindavo atsilikimą, bet perlaužti rungtynių eigos ir išlyginti rezultato jiems vis nepavykdavo. Paskutiniame ketvirtyje svečiai greitai prisirinko pražangų, išretėjo jų gretos ir galiausiai komanda leido varžovams pabėgti tolyn. Galingas finišas „Admai“ leido pergalę pasiekti labai solidžiu rezultatu 85:61.

Darijus Jagminas („Adma“):

„šiandien prastai pataikėme, gal tik rungtynių pabaigoje atsirišo krepšys, įprastai sumetame šimtą ir daugiau taškų, tai šiandienos rungtynes nurašome dėl švenčių“.

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)