Vėjų linija & Garliavos duona vs Artstone (68:91)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 987

Gruodžio 4-ąją dieną 19:15 val., Kauno energijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, bet netrukus jaunesni jų varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir kontroliavo rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:91 (20:16, 13:24, 20:21, 15:30).

Pirmajame kėlinyje geriau startavo šeimininkų komanda. Per pirmas šešias minutes „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda spurtavo rezultatu 14:2. Kėlinio pradžioje svečių komandos metimai skriejo pro šalį, tačiau antroje kėlinio pusėje situacija pasitaisė ir kėlinio pabaigoje „Artstone“ prisivijo savo varžovus 20:16. Antrajame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir persverė rezultatą savo naudai. „Vėjų linija & Garliavos duona“ per pusę kėlinio surinkę vos tris taškus jau atsilikinėjo 23:29. Likusį kėlinio laiką žaidimas vyko apylygiai ir prieš ilgąją pertrauką švečiai turėjo 7 taškų pranašumą – 33:40.

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ pavyko pristabdyti varžovus ir sužaisti trečiąjį kėlinį apylygiai. Tačiau ketvirtajame kėlinuke jaunesni jų varžovai visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir po truputį didino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 68:91 (20:16, 13:24, 20:21, 15:30).

Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)