Artilerijos batalionas vs Telia (63:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Artilerijos batalionas“ antroje rungtynių pusėje prabudo ir iškovojo pergalę

2020 sausio 17 d., Penktadienis, 21:25 val., peržiūros: 642

Penktadienį, sausio 17 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Artilerijos batalionas“ bei svečių „Telia“. Didžiąją rungtynių dalį kontroliavo svečių ekipa, tačiau trečiajame kėlinyje galingą spurtą surengė aikštelės šeimininkai ir paklojo pamatus pergalei.

Rungtynes abi komandos pradėjo nespinduliuodamos energija. Komandos keitėsi sėkmingais ir nesėkmingais išpuoliais ir žaidė gana apylygiai viso ketvirčio metu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:15. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau strigo puolime, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Telia“ ekipa ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:33.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir didino savo atotrūkį iki 17-os taškų. Tuomet „Artilerijos batalionas“ surengė neblogą spurtą, pataikė kelis taiklius tolimus metimus ir braukė savo atsilikimą iki penkių taškų. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai nemažino apsukų ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:44. Lemiamo ketvirčio metu abi komandos ir toliau nežibėjo puolime, o tai į naudą buvo tik „Artilerijos batalionui“. Jie laikė pranašumą savo rankose ir neleido varžovams priartėti. Per likusį kėlinio laiką „Telia“ taip ir nesugebėjo grėsmingiau priartėti prie savo varžovų ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 63:53.

Kelių priežiūra perlaužė rungtynių eigą antroje rungtynių pusėje bei iškovojo pelnytą pergalę. (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 23:03 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)