Omega vs TransUnion (63:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“

2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 20:43 val., peržiūros: 870

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „TransUnion“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų ir „TransUnion“ pavyko išlaikyti tik vieno metimo pranašumą ( 13:15). Antrame kėlinyje nors ir toliau svečiai diktavo savo žaidimo sąlygas, bet „Omega“ kibo į atlapus varžovams. Tik ketvirčio pabaigoje „TransUnion“ susikrovė rekodrinį pranašumą – 28:33.

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė sėkmingą atkarpą, kur varžovus paliko be taškų keturias minutes ir ekipas skyrė dviženklis pranašumas. Per likusias dvi minutes R.Brovka tritaškiais metimais sušvelnino skirtumą iki 6 taškų ( 44:50). Lemiamame kėlinyje užvirė pas abiejas komandos emocijos, kur daugiau skyrė dėmesio pašaliniams dalykams nei žaidimui, o tuo puikiai pasinaudojo „Omega“ ir tik paskutinėmis sekundėmis persvėrė rezultatą į savas rankas. Lemiamoje atakoje „TransUnion“ ekipai nepavyko suregzti atakos ir šeimininkai po atkaklios kovos šventė pergalę, rezultatu – 63:62 (13:15, 15:18, 16:17, 19:12)

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)