Coca-Cola vs Freda (76:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 982

Sekmadienį, Įmonių lygos C pogrupyje susitiko „Coca-Cola“ (1-0) ir pirmas rungtynes šiame sezone žaidusi „Freda“.

Rungtynių pradžioje po A. Dabožinsko metimų „Freda“ iškart šovė į priekį – 4:10. Bet po paprašytos minutinės pertraukėlės „Coca-Cola“ ekipos puolimas iškart atsigavo, tačiau pasivyti varžovų pirmajame kėlinuke nepavyko. Po pirmo kėlinuko 22:25.

Antrajame kėinuke po dviejų tikslių „Coca-Cola“ ekipos aukštaūgio R. Mačiulaičio tolimų metimų šeimininkai persvėrė rezultatą 30:27. Visgi, kėlinio antroje pusėje sėkmingiau sužaidė „Freda“, kuri ir po antro kėlinio turėjo trijų taškų pranašumą 37:40.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką, nei vienai ekipai nepavyko tolėliau atitrūkti. Visgi, „Coca-Cola“ ekipa kėlinio gale sugebėjo persverti rezultatą ir pasibaigus trečiam kėliniui pirmavo minimalia persvara 56:55.

Lemiamame kėlinuke M.Juščius ir S.Liepinaitis patraukė šeimininkus į priekį ir įpusėjus kėliniui „Coca-Cola“ įgijo dviženklį pranašumą – 69:59. „Freda“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau kėlinio pradžioje susikrauto pranašumo „Coca-Cola“ ekipai užteko pergalei iškovoti. Galutinis susitikimo rezultatas 76:72 (22:25, 15:15, 19:15, 20:17).

Rezulttayviausi rungtynių žaidėjai:

„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)Antroje pusėje susikaupusi „Adma“ įtikinamai nukovė „Fredą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 20:31 val.)Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)