Promatik vs Adma (53:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“

2020 vasario 11 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 1084

Antradienį, vasario 11 diena, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Promatik“ bei svečių- „Adma“. Visas varžybas kontroliavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 53:80 (15:18, 8:26, 12:18, 18:18).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abi komandos žaidė apylygiai tiek gynyboje, tiek puolime, todėl skirtumas tarp komandų po pirmojo kėlinio išliko minimalus- 15:18. Antrajame kėlinyje „Adma“ pajuto žaidimo ritmą bei pradėjo atitrūkti nuo varžovų. Gera kova po krepšiu pasižymėjęs M.Puotkalis ir gerą pataikymą iš žaidimo pademonstravęs J.Kalnutis leido svečiams po dviejų kėlinių turėti dviženklį pranašumą- 23:44.

Trečiajame kėlinyje geras A. Rimavičiaus žaidimas puolime, leido šeimininkams sumažinti taškų skirtumą tarp komandų, tačiau „Adma“ neketino atsipalaiduoti bei greitu puolimu ir toliau didino savo pranašumą prieš varžovus. Rezultatas po trečiojo kėlinio-35:62. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. „Adma“ ir toliau žaidė užtikrintai tiek gynyboje, tiek puolime. Tai leido išsaugoti užtikrintą persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas- 53:80.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)Antroje pusėje susikaupusi „Adma“ įtikinamai nukovė „Fredą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 20:31 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:49 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)