Artstone vs Rimo & Patikima linija (81:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį

2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:15 val., peržiūros: 909

KKL Įmonių lygos B pogrupio varžybose susitiko aikštės šeimininkai Artstone bei svečiai – Rimo & Patikima linija krepšininkai. Šį sezoną kur kas užtikrinčiau rungtyniaujantys šeimininkai į šias rungtynes atvyko turėdami net 8 pergales bei vos 1 pralaimėjimą. Na, o Rimo & Patikima linija krepšininkams šį sezoną sekasi kur kas prasčiau. Svečiai yra iškovoję vos 2 pergales, tačiau patyrę net 7 nesėkmes.

Pirmąjame kėlinyje į šias rungtynes tik septyniese atvykę Artstone vyrukai su savo varžovais žaidė taškas į tašką. Nei vienai, nei kitai komandai nepavyko suorganizuoti spurto, leidusio atitolti nuo savo varžovų. Antrųjų dešimties minučių metu aukštesnę pavarą įjungę svečiai padidino rungtynių tempą bei didžiąją dalį savo taškų šiame ketvirtyje surinko iš po greitų atakų. Kėliniui įpusėjus, solidų pranašumą turėję Rimo & Patikima linija vyrukai nesitikėjo kibesnės Artstone komandos gynybos bei kritę į duobę iššvaistė visą turėtą pranašumą. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo turėdamos lygų rezultatą 33:33.

Antroje rungtynių pusėje aukštesnį meistriškumo lygį pademonstravę Artstone krepšininkai jau per nepilną trečią kėlinuką sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą. Ketvirčiui einant į pabaigą švečiams galutinai pavyko išmušti savo varžovus iš vėžių bei susikrauti net dvidešimties taškų pranašumą prieš paskutinį rungtynių kėlinį. Ketvirtasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taikliais abiejų komandų tritaškiais. Kėliniui įpusėjus Rimo & Patikima linija komanda vos per paskutines penkias minutes pataikė net keturis tolimus metimus, tačiau spragos gynyboje neleido šeimininkams grįžti į šias rungtynes bei pakovoti dėl pergalės.

Rimo & Patikima linija

Marius Rudžionis

Mindaugas Stasaitis

Tadas Šimkus
6 išpr. praž.

Linas Ratautas

Komandos „Artstone“ žaidėjo Justo Jokšo komentaras: „Po švenčių susirinkom nevisai gausiai, tai sekėsi tikrai sunkiai. Varžovai visai pataikė, o mes sakyčiau buvom visai atsipalaidavę, tačiau pergalę iškovoti pavyko tai važiuojam toliau.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Artstone“ užtikrinta pergale žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Artstone“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)