Kaunas Metal vs Vėjų linija & Garliavos duona (82:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną

2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 805

Ketvirtadienį, rugsėjo 17 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Kaunas Metal“ bei svečių „Vėjų linija & Garliavos duona”. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė gana apylygiai, tačiau lemiamo ketvirčio metu šeimininkai pasirodė kur kas pranašesni ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį ir įgijo kelių atakų pranašumą. Vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:18. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona”, kurie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą. Visgi, tuomet “Kaunas Metal” sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laikas, skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:39.

Trečiojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai atrodė kiek geriau ir vėl įgijo kiek solidesnį pranašumą. Visgi, svečiai gana greitai likvidavo savo atsilikimą ir lygino rezultatą. Tačiau ketvirčio pabaigoje kur kas sėkmingiau pasirodė „Kaunas Metal“ ekipa ir vėl kiek atitrūko nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:57. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 12:0 ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Pirmuosius taškus šiame ketvirtyje „Vėjų linija & Garliavos duona” sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio. Svečiai dar bandė grįžti į rungtynes, bet buvo jau per mažai ir per vėlu. Galutinis rungtynių rezultatas 82:68.

Edmundas Bliuvas ("Kaunas Metal"):
"Nusiteikimas padėjo spurtuoti ketvirtame kėlinyje. Atėjom kažkokie užmigę. Vargom, vargom ir išvargom. Tiesiog susitarėm, kad reikia susikaupti, apsiginti ir taip ir užbaigėm, visai gerai, rungtynes".

7 taškai

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)