Best 4 You vs Vėjų linija & Garliavos duona (54:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 694

Sekmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Best 4 You“ ir svečių teisėmis atvykę „Vėjų liniją & Garliavos duona“.

Rugntynes užtikrinčiau pradėjo „Vėjų liniją & Garliavos duona“ spurtu 8:0 ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. „Best 4 You“ tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Svečiai toliau nestabdė apsukų ir susikrovė dviženklį pranašumą (10:22). Antrame kėlinyje „Best 4 You“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, o ketvirčioje pabaigoje šeimininkai sugebėjo pirmą kartą persverti rezultatą į savas rankas – 31:34.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, kur nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje ( 45:45), Lemiamame kėlinyje „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įjungė aukštesnę pavarą, kur pasinaudojo varžovų klaidomis ir atitrūko nuo šeimininkai. Per likusį laiką svečiai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 54:62 (10:22, 24:9, 11:14, 9:17)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)