Lemora & Minaltra & Deirama vs Omega (97:98)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Juozo Keršio metimas išplėšė pergalę „Omegai“

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 19:22 val., peržiūros: 348

Sausio 27 dieną, 16:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Lemora & Minaltra & Deirama“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Nors „Omega“ susirinko vos penkiese, tačiau komanda palaikė didelį tempą ir išlaikė solidų pranašumą savo rankose. Vis tik galiausiai „Lemora & Minaltra & Deirama“ sugebėjo pasivyti pavargusius varžovus, o rungtynių likimas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. J. Keršio metimas likus žaisti 5 sekundes išplėšė pergalę „Omegai“. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:98 (21:31, 27:22, 27:24, 22:21).

Rungtynių pradžioje „Omega“ iš karto ėmė demonstruoti milžinišką tempą, komanda gavusi nors menkiausią progą bėgo į greitąjį puolimą ir sparčiai tolo. Skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis, tačiau nesustojo augęs ir antrame kėlinuke. „Lemora & Minaltra & Deirama“ komanda taip pat neblogai atrodė puldami, tačiau gynyboje atrodė labai silpnai. Prieš ilgąją pertrauką „Omegai“ jau ėmė trūkti jėgų, komanda pralaimėjo paskutinę atkarpą 8:0 ir leido varžovams priartėti 48:53.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas trumpam sumažėjo, bet netrukus „Omega“ vėl atitolo per daugiau nei dešimt taškų atstumą. Tačiau „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkai buvo kantrūs, kol galiausiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rungtynių likimas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. J. Keršio metimas likus žaisti 5 sekundes išplėšė pergalę „Omegai“. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:98

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)