Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Kelių priežiūra (85:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 19:08 val., peržiūros: 890

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės. kuriose susitiko VĮ „Kelių priežiūra“ ir Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynės prasidėjo uragininiu Menų kambarys & BC „Rhino“ puolimu ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kur išsaugojo iki ketvirčio pabaigos ( 25:13). Antrame ketvirtyje toliau šeimininkai dominavo aikštelėje, o VĮ „Kelių priežiūra“ buksavo tiek puolime, tiek gynyboje, o V.Kamarūnas sunkiai buvo sustabdomas varžovams – 46:31.

Po ilgosios pertraukos VĮ „Kelių priežiūra“ toliau niekaip nesusitvarkė su gynyba, o šeimininkai išlaikė pranašumą. Komandos daugiau skyrė dėmėsio šnekom nei žaidimui, o Menų kambarys & BC „Rhino“ tai išėjo į naudą ( 64:44). Ketvirtame kėlinyje VĮ „Kelių priežiūra“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau V.Kamarūno vedami Menų kambarys & BC „Rhino“ atsilaikė ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 85:61 (25:13, 21:18, 18:13, 21:17)

Po laimėtų rungtynių Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipos treneris, M.Banevičius, kalbėjo:

„Pasistiprino komanda Vytautu Kamarūnu, kuris įnešė naujų vėjų į komandą. Komanda gali pasisempti patirties iš patyrusio žaidėjo, o pats Vytautas galėsi palaikyti formą, kol sulauks kontrakto.“

„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)Keturgubą dublį atlikęs V. Kamarūnas atvedė „ Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą į dar vieną pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:28 val.)V.Kamarūnas pelnė 60 taškų ir atvedė Menų kambarys & BC „Rhino“ į pergalę prieš „Ulmą“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai „ Acme grupei“ priešinosi tik du kėlinius (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:05 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambario & BC „Rhino“ ekipos pergalė prieš „ Best 4 You“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:12 val.)Įmonių lygos starte ‒ „Hidraulit“ triuškinanti pergalė (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)