Festo vs Kelių priežiūra (53:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 21:09 val., peržiūros: 1073

Antradienį, lapkričio 6 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Festo“ bei svečių VĮ „Kelių priežiūra“. Visų rungtynių metu komandos žaidė banguotai ir atkarpomis. Visgi, rungtynių nugalėtojas išsisprendė lemiamo ketvirčio metu, kuomet svečiai puikiai sužaidė gynyboje.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Į tai svečių ekipa atsakė aštuoniais pelnytais taškais paeiliui ir komandų pajėgumas vėl išsilygino. Per likusį kėlinuko laiką kiek geriau atrodė VĮ „Kelių priežiūra“, kuri kelis kartus sėkmingai užpuolė greituose išpoliuose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:17. Antrojo kėlinio pradžioje svečių ekipa ir toliau sėkmingai laikė pranašumą savo rankose ir vienu metu pirmavo septyniais taškais. Tačiau vėliau kur kas geriau atrodė „Festo“, kurie apsigynė ir palengvino patys sau darbą puolime. Netrukus jie persvėrė rezultatą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:28.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Festo“, kurie smeigė tris taiklius tolimus metimus ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, vėliau svečių ekipa pradėjo po truputį mažinti savo atsilikimą, kol galiausiai išlygino rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:45. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo VĮ „Kelių priežiūra“, kuri puikiai darbavosi gynyboje ir per pusę ketvirčio nepraleido nė taško. Tuo pačiu jie patys pelnė net tryliką taškų be atsako ir padėjo rimtą pamatą pergalei. „Festo“ ir toliau strigo puolime ir sužaidus aštuonias minutes buvo pelnę vos du taškus. Tuo tarpu svečiai tik dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo jiems svarbią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 53:60.

Darius Christauskas (VĮ „Kelių priežiūra“):
“Keli žaidėjai komandoje pas mus buvo jaunesni, tad jų energija ir ištvermė nulėmė šias rungtynes“.

„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)