Kelių priežiūra vs TransUnion (50:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 21:24 val., peržiūros: 904

Pirmadienį, spalio 29 dieną, LSU sporto salėje „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos VĮ „Kelių priežiūra“ bei svečių „TransUnion“. Svečių ekipa tris kėlinukus kovojo su savo varžovais ir dar niekas nebuvo aišku. Visgi, lemiamo ketvirčio metu „TransUnion“ sutvarkė visus reikalus ir pasiekė pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie turėjo smulkų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Vėliau VĮ „Kelių priežiūra“ ekipoje pasipylė klaidos ir tai leido „TransUnion“ ekipai persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:20. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo jau devynių taškų pranašumą. Tačiau tuomet 8:0 atkarpą laimėjo aikštelės šeimininkai ir pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Tuomet VĮ „Kelių priežiūra“ vėl pradėjo klysti prie aktyvesnės varžovų gynybos ir tai suteikė progą pastariesiems vėl nutolti. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:36.

Trečiąjį kėlinuką gan silpnai pradėjo svečiai, kurie per pusę ketvirčio sukrapštė vos du taškelius. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai, kurie sumažino savo atsilikimą tik iki dviejų taškų. Jau tradicija tapo, kad šiose rungtynėse, „TransUnion“ ekipa atrodo geriau už savo varžovus kėlinuko pabaigoje. Ne išimtis buvo ir šis kėlinukas, kuomet jiems vėl pavyko nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje „TransUnion“ netrukus susikrovė dviženklį pranašumą ir vėliau jį sėkmingai laikė savo rankose. Iki pat rungtynių pabaigos svečiai užtikrintai žygiavo pergalės link ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 50:71.

Tomas Konovalovas („TransUnion“):
“Manau, kad patirtimi buvome pranašesni už varžovus. Turime savo planą, stengiamės jo laikytis. Kartais gaunasi, kartais ne, bet kai pavyksta, tai mes įgijam šiokį tokį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje varžovai truputį pavargo, o mes palaikėme truputį didesnę rotaciją“.

VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)