Kelių priežiūra vs Hidraulit (74:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81)

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 844

Lapkričio 12d., Pirmadienį, LSU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, reguliariosios, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – VĮ „Kelių priežiūra“ ir svečiai – „Hidraulit“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, praėjus kiek daugiau nei 5 pirmojo kėlinio minutėm pirmąjam rungtynių kėliniui VĮ „Kelių priežiūros“ krepšininkai įsiverždami į priekį dviženkliu – 10 taškų pranašumu (15:5). Baigiantis kėliniui šeimininkai dar labiau atsiplėšė – 26:11. Antrojo kėlinio pradžioje VĮ „Kelių priežiūra“ dar labiau padidino pranašumą (31:13). Nors šeimininkai persvarą išlaikė, „Hidraulit“ kovojo ir sumažino skirtumą iki 10 – 45:35.

Antroje rungtynių pusėje rungtynių eiga šiek tiek kito, svečiai vis labiau kvėpavo varžovam į nugarą, o įpusėjus trečiąjam kėliniui komandas skyrė vos 4 taškai (52:48). Kėlinio pabaigoje VĮ „Kelių priežiūros“ krepšininkai vėl atsiplėše 8 taškais, tačiau 2 tritaškius paskutinią kėlinio minutę smeigęs J.Tumonis sumažino svečių atsilikimą vos iki 2 taškų. Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį pranašumą išlaikė šeiminininkai, tačiau likus 3 minutėm iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Hidraulit“ išlygino rezultatą, o po kiek laiko ir persverė jį savo naudai. Rungtynes galiausiai vainikavo šeimininkų nesportinė ir trenerio techninė pražanga, kas lėmė sunkią, tačiau iškovotą „Hidraulit“ ekipos pergalę – 74:81 (26:11, 19:24, 13:21, 16:25).

„Hidraulit“ Tadas Šimkus:

Pradžioje buvom paleidę žaidimą, nieko nepataikėm, po dviejų kėlinių, pradėjom pastebėti varžovų silpnąsias vietas, bandėm per jas žaisti ir pasiteisino, po to pagavom kabliuką ir tempėm iki galo.

Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)Įmonių lygos starte ‒ „Hidraulit“ triuškinanti pergalė (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)