Artstone vs Hipocredit.lt (83:93)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 16 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną

2018 kovo 16 d., Penktadienis, 21:49 val., peržiūros: 750

Penktadienį, kovo 16 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Artstone“ bei svečių „Hipocredit.lt“. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse pergale džiaugėsi šiandieniniai svečiai. Jau nuo pat rungtynių pradžios svečių ekipa šovė į priekį, o rungtynių eigoje jie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki tokio, kuris leido jiems lengviau jaustis, o galiausiai ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri per kiek daugiau nei minutę, pelnė devynis taškus be atsako. Vėliau rungtynių tempas pastebimai krito ir tai buvo kiek palankiau “Artstone” ekipai, kurie neleido savo varžovams ir toliau taip greitai tolti. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:24. Antrajame kėlinyje „Hipocredit.lt“ ekipos snaiperiams atsirišo krepšys ir M.Jakštas bei M.Špokas smeigė po tris tolimus metimus ir taip padėjo savo ekipai įgyti jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:51.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Artstone“ ekipa, kuri pataikė kelis taiklius tolimus metimus ir braukė savo atsilikimą iki 14-os taškų. Tačiau tuomet 11:0 atkarpą laimėjo „Hipocredit.lt“ ir numušė visas varžovų ambicijas. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:72. Lemiamas rungtynių ketvirtis tebuvo tik formalumas. Aikštelės šeimininkams pavyko rungtynių pabaigoje sumažinti atsilikimą iki ne tokio triuškinančio, tačiau jų sezonas, ties šia nesėkme, pasibaigė. Galutinis rungtynių rezultatas 83:93.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Viskas gerai. Dabar laukiame ketvirtfinalio“.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:47 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)