Vilmista vs Bitdefender ‒ Altacom (74:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 21:29 val., peržiūros: 855

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ (9/8) ir svečių teisėmis atvykę „Bitdefender – Altacom“ (9/8).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, M.Mikalauskas smeigė tritaškių metimų .kur „Vilmista“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 17:8). Per likusį laiką šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 17:14). Antrame kėlinyje Š.Petraitis smeigia tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus. „Bitdefender – Altacom“ pradėjo strigti gynyboje, kur varžovų „bokštai“ stabdė svečių atakas , o „Vilmista“ greitomis atakomis susikrovė 9 taškų pranašumą – 39:30.

Po ilgosios pertraukos „Bitdefender – Altacom“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, kurį demonstravo rungtynių pradžioje. Po trijų kėlinių „Vilmista“ išlaikė dviženklį pranašumą ( 59:44). Ketvirtame kėlinyje „Bitdefender – Altacom“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimo ( 72:58). Vis dėlto, „Vilmista“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 74:65 (14:17, 25:13, 20:14, 15:21)

„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.) Plastena priversta pripažinti Bitdefender ‒ Altacom pranašumą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)