Lemora vs Pastolinis (77:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Lemora“ pergalė

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 16:38 val., peržiūros: 640

Sekmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lemora“ (3/3) ir svečių teisėmis atvykę „Pastolinis“ (1/2).

Rungtynes komandos pradėjo negausiai susirinkusios. Rungtynėms įpusėjus rezultatas buvo lygus 5:5, tačiau per likusį laiką Darius Mockus smeigė tritaškių metimų ir „Lemora“ atitrūko nuo varžovų , kur išsaugojo susikrautą pranašumą ( 21:17). Antrame kėlinyje D.Mockus toliau tempė „Lemorą“ ant pečių ir komandas skyrė 10 taškų ( 35:25). Likus žaisti tris minutes „Pastolinis“ surengė keletą greitų atakų, kur skirtumas ištirpo, bet „Lemora“ ketvirčio pabaigoje sugebėjo atsitiesti ir atstatyti turėtą pranašumą – 43:32.

Po ilgosios pertraukos „Pastolinis“ sukaustė varžovus gynyboje, o patys greitomis atakomis ištirpino skirtumą iki 6 taškų ( 46:40). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir „Lemora“ išsaugojo pranašumą ( 52:48). Ketvirtą kėlinį „Lemora“ pradėjo greitomis atakomis ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlė šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir atstatė dviženklį pranašumą ( 65:50). Per likusį laiką „Pastolinis“ nesugebėjo panaikinti pranašumo ir „Lemora“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 77:61 (21:17, 22:15, 9:16, 25:13)

„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Lemora“ atsitiesė rungtynėse prieš „Artstone“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 17 d., antradienis, 00:05 val.)Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:40 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)Vienuolika D. Gervicko tritaškių neišgelbėjo „Pastolinio“ rungtynėse su „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)