Dakra ‒ GAGA Studio vs Slepikas Motorsport (86:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją

2017 gruodžio 01 d., Penktadienis, 00:16 val., peržiūros: 771

Vėlų ketvirtadienio vakarą Varpo gimnazijoje vyko Įmonių lygos D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Dakra ‒ GAGA Studio“ su „Slepikas Motorsport“ krepšininkais. Įtampos kupinose rungtynėse fortūna nusišypsojo šeimininkams.

​Pirmojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Vėliau per mažiau nei 2 minutes šeimininkai spurtavo 6:0 ir taip išsiveržė į priekį 9 taškais (17:8). Kėlinio pabaigoje po taiklaus T. Stragio tritaškio svečiams pavyko priartėti iki 7 taškų. Bet paskutinė sėkminga šeimininkų ataka, kurią užbaigė P.Kuzminskas, sugrąžino 9 taškų pranašumą. Kėlinys baigėsi rezultatu 28:19.

​Antrasis kėlinys pasižymėjo inirtinga kova. Komandos rezultatą lygino 3 kartus. Šį ketvirtį rezultatyviau pradėjo „Slepikas Motorsport“​ krepšininkai, kurie spurtavo 8:0 ir po J. Leonavičiaus taiklaus dvitaškio minimaliai išsiveržė į priekį. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką. Komandos ilgąją pertrauką pasitiko rezultatui esant 41:39.

​Antroji rungtynių pusė sėkmingiau prasidėjo svečiams. Įpusėjus trečiajam kėliniui jie perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Nors taikliu tritaškiu L.Stankevičius („Dakra ‒ GAGA Studio“​) sumažino varžovų persvarą, to neužteko išlyginti rezultatui, kuris kėlinio pabaigoje buvo – 58:64.

​Ketvirtasis kėlinys buvo permainingas. Iki pat paskutiniosios minutės nebuvo aišku, kas laimės rungtynes. Šeimininkams siekti pergalės šiame ketvirtyje padėjo M.Kluonius, kuriam pavyko rezultatyviai užbaigti ne vieną saviškių ataką. Paskutinę rungtynių minutę pataikęs labai svarbų tritaškį ir prie baudų linijos neklydęs komandos kapitonas D.Labašauskas atvedė „Dakra ‒ GAGA Studio“ komandą į pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:81.

​Nugalėtojų komandos trenerio V. Labašausko komentaras:
„​Pagrindiniai pergalės aspektai tie, kad mes žinojom, kad jų gynėjai yra labai geri ir praktiškai spaudėm juos nuo pat pradžių. Kaip pasimatė varžybose, jie paprasčiausiai pradėjo nervintis rungtynių pabaigoje, padarė kelias klaidas, kurios lėmė mūsų pergalę.“

Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvą perėmusi „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Celsį“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Problemų puolime neturėję „Slepikas Motorsport“, pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:03 val.)Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)