Brentex Trailer & Partner vs Celsis (111:38)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 633

Sausio 25 dieną „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Brentex Trailer & Partner“ priemė svečius „Celsis“ komandą. „Brentex Trailer & Partner“ buvo iškovoję septynias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Celsio“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Brentex Trailer & Partner“ (4:0). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Celsis“ (4:6). Netrukus šeimininkai įsibėgėjo ir didino pesvarą. Aštuntą minutę komandas skyrė 17 taškų (25:8). Per likusį laiką šeimininkų persvara padidėjo iki 22 taškų (34:12).

Antro kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Brentex Trailer & Partner“ (41:12). Antrą minutę du taškus su varžovo pražanga pelnė „Celsis“ (41:15). Sekančią atkarpą rezultatu 10:0 laimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (41:15). Antroje kėlinio pusėje dar labiau persvarą padidino „Brentex Trailer & Partner“ (62:19).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė apylygiai. Visgi antroje kėlinio pusėje aštuonis taškus be atsako pelnė „Brentex Trailer & Partner“, o kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 57 taškai (85:28).

Ketvirtame kėlinyje nuolatos persvara augo „Brentex Trailer & Partner“, o „Celsio“ keli metimai rungtynių pabaigoje šiek tiek sumažino „Brentex Trailer & Partner“ pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 111:38. „Celsis“ pralaimėjo aštuntą kartą, o „Brentex Trailer & Partner“ laimėjo aštuntą kartą.

„Brentex Trailer & Partner“ treneris Š.Mickus: „Manau, amžius daro savo. Kadangi mūsų suolas yra ilgesnis, varžovai buvo tik penkiese, jiems buvo sunku apsiginti prieš mus. Greitų atakų buvo nemažai, o mus ir metimai gerai labai krito, ypač tritaškiai.“

„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)