Celsis vs Rapala (56:83)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 19:35 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 901

Antradienį, gruodžio 5 dieną, Garliavos Jonučių pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Celsio“ (1-5) bei svečių „Rapalos“ (6-1) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje du V. Adomaičio tritaškiai leido iškart „Rapalai“ pabėgti – 2:12. Ir toliau sunkiai „Celsio“ ekipai sekėsi rinkti taškus, o tuo puikiai naudojęsi svečių krepšininkai jau pirmajame kėlinuke susikrovė solidų pranašumą – 4:26.

Antrajame kėlinuke pagaliau atsirišo krepšys šeimininkams. G. Vyšniausko ir A. Tamulionio tritaškiai šiek tiek apmažino „Celsio“ deficitą – 16:34. Tokiu skirtumu ir baigėsi pirmoji rungtynių pusė, kuriai pasibaigus rezultatas buvo 22:40.

Trečiajame kėlinuke M. Valatkevičiaus ir G. Vyšniausko metimai leido dar labiau priartėti „Celsiui“ – 33:46. Bet tada du iš eilės tritaškius įšovė G.Mickevičius ir „Rapala“ šiek tiek nutolo. Po trečiojo ketvirčio svečiai buvo priekyje 41:56.

Ketvirtajame kėlinuke „Rapalai“ susikrauti dar didesnį pranašumą padėjo V. Adomaičio ir M. Pažėros metimai, o jų atstovaujama komanda iškovojo septintąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 56:83 (4:26, 18:14, 19:16, 15:27).

G.Mickevičius („Rapala“):

„po praeito grajaus norėjome kažkur išsilieti, tai pavyko čia išsilieti. Varžovų komanda nebuvo labai silpna, bet gal tiesiog nesužaidė. O mums pradžioje pakrito, įsiveržėm ir paskui labai lengva buvo. O šią pergalę skiriam Leonui Laučiui – kad greičiau sveiktų.“

Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)