Dakra ‒ GAGA Studio vs Vėjų linija & Garliavos duona (65:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65)

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 766

Sausio 11d., Ketvirtadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Dakra ‒ GAGA Studio“ ir svečių – „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipų.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo gana nerezultatyviai, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai E.Mackevičius ir L.Varnas ištempė savo komandą pirmąjame ketvirtyje ir leido savo ekipai susikrauti 7 taškų persvarą.

Prasidėjus antrąjam rungtynių kėliniui prasidėjo ir šeimininkų spaudimas visoje aikštėje, tačiau su tuo nesunkiai susitvarkę „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkai sugebėjo dar labiau atitrūkti ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdami 14 taškų pranašumą – 27:41.

Antros rungtynių pusės pradžioje geriau sekėsi „Dakra ‒ GAGA Studio“ ekipai, spausdami varžovus ir surengdami keletą sėkmingų atakų kurios baigdavosi tolimais metimais, šeimininkų ekipa varžovams leido įmesti tik 11 kėlinio taškų, o atsilikimą sumažino iki 6.

Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje stabiliau žaidė svečių ekipa, nors ir spausdami varžovus „Dakra ‒ GAGA Studio“ krepšininkai priversdavo varžovus suklysti, tačiau nesugebėdavo pasinauodoti padarytomis klaidomis ir sunkus darbas gynyboje neatnešdavo jokios naudos. Galutinis rungtynių rezultatas – 65:74 (10:17, 17:24, 19:11, 19:22).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos treneris Vytautas Merkelis:

Šiandien gal tiesiog turėjom didesnį norą laimėti, mūsų du reikalingi puolėjai sumetė tritaškius, nepasimetėm pabaigoje, apsigynėm, na ir patirtis laimėjo.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)