Rimo & Patikima linija vs Callcredit (56:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 17:35 val., peržiūros: 978

Sekmadienį, spalio 22 dieną, Garliavos Jonučių progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Callcredit“. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi tik pusę kėlinuko, o vėliau svečių puolimo banga tiesiog nušlavė juos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geresniu aikštelės šeimininkų žaidimu. Sužaidus dvi su puse minutės, jie dar pirmavo, tačiau tuomet jie praleido 11-ą taškų be atsako ir leido savo varžovams persverti rezultatą. Visgi, tai dar nebuvo pabaiga, kadangi „Callcredit“ ekipa kėlinuką užbaigė 12:2 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo triuškinantį pranašumą – 12:28. Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau žaidė puikiai puolime, o prie jų šįkart prisijungė ir „Rimo & Patikima linija“, kuriems šis ketvirtis taip pat buvo rezultatyvus. Komandos šį kėlinuką žaidė gana permainingai ir tai vieni, tai kiti sužaisdavo sėkmingesnę atkarpą. Visgi, skirtumas per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:53.

Trečiajame kėlinyje komandų puolimas sustojo. Aikštelės šeimininkai per šį kėlinį pelnė viso labo tik šešis taškus. „Callcredit“ ekipa, palyginus su pirmąją rungtynių puse, puolime taip pat nežibėjo ir sukrapštė 12-ą taškų. Tačiau tai jiems padėjo įgyti didesnį nei 20-ies taškų pranašumą, kuris išliko iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 42:65. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formulumas. Tą supratusi „Callcredit“ ekipa sužaidė prasčiausią kėlinuką šiose rungtynėse, pelnė vos septynis taškus, tačiau tai nesutrukdė jiems iškovoti užtikrintos pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 56:72.

Tomas Konovalovas („Callcredit“):
„Visų pirmiausia, tai smagu pradėti sezoną, nes visi jau tikrai pasiilgome krepšinio. Vertinant tai, kad tai buvo pirmosios rungtynės, žaidimas, ypač pirmoje pusėje, buvo tikrai neblogas. Antroje pusėje po dažnesnės žaidejų rotacijos truputį sustojome, bet bendras vaizdas tikrai nebuvo blogas, kaip neretai būna žaidžiant pirmą kartą po ilgesnės pertraukos. Priešininkai pradėjo sezoną anksčiau, iškovojo pergalę, todėl varžybos buvo visai neblogas išbandymas mums. Verta paminėti, kad Arūnas Rimas sekmadienį šventė gimtadienį, todėl smagu, kad ta proga galėjome padovanoti pergalę“.

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)