Omega vs ASU & Co „AgroVIS“ (71:86)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86)

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 748

Trečiadienį, vasario 21d., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Omega“ ir svečių – ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynės prasidėjo kovingai, abi ekipos kovojo taškas į tašką, tačiau pirmojo kėlinio pabaigą geriau užbaigę šeimininkai užbaigė ketvirtį turėdami 6 taškų pranašumą.

Antrame kėlinyje sėkmingai gynyboje žaidusi „AgroVIS“ priešininkams leido pelnyti tik 9 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai persverė rezultatą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 9 taškų pranašumą.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo abiejų komandų sėkmingu žaidimu puolime, svečiai sugebėjo savo pranašumą išlaikyti dviženklį, tačiau baigiantis trečiąjam kėliniui „Omega“ bandė kabintis į varžovus ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų, bet paskutinę kėlinio minutę spurtavę ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkai susigrąžino turėtą 17 taškų pranašumą.

Ketvirtąjame kėlinyje permainų neįvyko svečiai solidžiai sužaidė paskutinį rungtynių ketvirtį ir šventė pergalę rezultatu – 71:86 (23:17, 9:24, 23:31, 16:14)

ASU & Co „AgroVIS“ Rolandas Rakštys:

Pergalė lėmė mūsų ilgesnis suolelis, aišku šiandien visi susirinkę, ganėtinai drausmingai sužaidėm, šiaip varžovai stiprūs, bet jie jau pabaigoje truputėli pralošinėdami karščiavosi ir pridarė klaidų, o mes tas klaidas išnaudojome.

„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Treniruočių pobūdžio rungtynėse „Ryterna“ net 75 taškų skirtumu sutriuškino ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:12 val.)