SD Ranga vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (100:64)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 17 d., Antradienis, 19:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos

2017 spalio 17 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 1014

Ketvirtadienį, spalio 17 dieną, Kauno „Santaros“ sporto salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės tarp vietos „SD Rangos“ bei svečių „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai antrąjame kėlinuke dar rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo didelis šeimininkų padiktuotas žaidimo tempas, kuris tik šešiese susirinkusiems svečiams buvo tiesiog per aukštas.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo svečiai, kurie įgijo keturių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „SD Ranga“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti minutę, šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir po pirmųjų dešimties minučių jie turėjo trapią persvarą 22:19. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „SD Ranga“ krepšininkai ir aikštelės šeimininkai po truputį pradėjo tolti nuo savo varžovų. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkams pradėjo sekti jėgos, jų žaidime padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų. Sužaidus daugiau nei šešias minutes skirtumas tarp komandų jau buvo 15:2 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:34.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa vėl įjungė auktesnę pavarą ir atiktrūko 22 taškų skirtumu (64:42). Kėlinio pabaiga vėl priklausė šeimininkams, kurie po trijų kėlinių jau triuškino savo oponentus. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 73:43. Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas šiose rungtynėse ir proga šeimininkų krepšininkams pasigerinti asmeninę statistiką. Galutinis rungtynių rezultatas 100:64 (22:19, 26:15, 25:9, 27:21).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60) (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)