Lietuvos geležinkeliai vs Brentex Trailer & Partner (43:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “

2018 sausio 16 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 613

Antradienį, sausio 16 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro salėjė įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai “ (šeimininkai) su svečiais „​Brentex Trailer & Partner “​ krepšininkais.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau jie krito į duobę ir praleido net 14-ką taškų be atsako. Beveik po devynių minučių pertraukos „ Lietuvos geležinkeliai “ pavyko pataikyti tolimą metimą besibaigiant kėlinukui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 8:22.

Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir šeimininkai toliau strigo puolime. Tuo tarpu svečių ekipa neturėjo labai daug problemų puolime ir toliau tolo nuo savo varžovų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo – 18:40.

Trečiajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė. „Brentex Trailer & Partner“ ir toliau aukšta pavara žaidė puolime ir gynyboje. Svečiai nemažą dalį taškų pelnė greitose atakose po varžovų klaidų ir skirtumas tik augo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 23:63.

Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas. Rungtynių nugalėtojas jau niekam nekėlė klausimų ir „Brentex Trailer & Partner“ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – .43:72.

„Brentex Trailer & Partner“ komandos treneris Š.Mickus: Mūsų pergalę lėmė komandiškas darbas, gynybą, labai stipriai apsigynėm. Vyrai du kėlinius tikrai stipriai atidirbo, užsikrovėm rezultatą ir paskui išlaikėm. O varžovai po poros kėlinių atsipalaidavo ir paleido žaidimą.

„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)