Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Omega (83:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1030

Spalio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Omegą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo pralaimėję vieną kartą, o „Omega“ savo sąskaitoje turėjo vieną nesėkmę.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 4:6. Vėliau šiek tiek geriau sekėsi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 12:6. Visgi antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Omega“, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (16:26).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė tik penki taškai (26:21). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė keturi taškai (39:35). Sužaidus pusę rungtynių „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo vieno taško persvarą (40:39).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (50:42). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (60:48). Per likusį laiką „Omega“ sužaidė fantastiškai, palikusi varžovams tik keturių taškų persvarą (62:48).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (67:67). Komandos kovojo iki paskutinių rungtynių akimirkų. Visgi rungtynių pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie iškovojo pergalę rezultatu 83:78.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Pirmose rungtynėse buvom ne visi susirinkę, pralaimėjome. Šiandien esame jau pasistiprinę. Turime neblogą įžaidėją, dar vieną žaidėją gerai metantį tritaškius. Manau, neblogai pataikėme tritaškius ir šiek tiek labiau norėjome laimėti.“ Paklaustas, ar šiandien sekėsi ir viskas ėjosi gerai, treneris atsakė: „Mūsų gynėjai yra gerai pataikantys, gal labiau ir sekėsi kažkiek. Manau, šiandien varžovai mūsų tiesiog neįvertino.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)