Požeminės linijos ‒ POLI vs Plastena (75:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 824

Antradienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio ekipos – šeimininkai ,,Požeminės linijos ‒ POLI“ (2-4) ir svečiai – „Plastenos“ (3-3) penketukas.

Rungtynių pradžioje, daugiausia L. Akstinavičiaus taiklių metimų dėka, „Požeminės linijos ‒ POLI“ spurtavo 11:0. Ir toliau šeimininkai buvo priekyje dviženkle persvara, o pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 20:9.

Antrojo kėlinuko pradžioje vyravo apylygus žaidimas, o jam įpusėjus 25:14 ir toliau pirmavo „Požeminės linijos ‒ POLI“. Visgi, šeimininkams kėlinuko antroje pusėje pavyko padidinti savo pranašumą ir pirmąją rungtynių pusę užbaigti pirmaujant 37:22.

Trečiajame kėlinuke po L. Akstinavičiaus tolimo metimo „Požeminės linijos ‒ POLI“ įgijo didžiausią rungtynėse – 19 taškų pranašumą ir pirmavo 46:27. Ir toliau rungtynėse vyravo ramus žaidimas, o po trijų ketvirčių šeimininkų pranašumas buvo 57:41.

Ketvirtajame kėlinuke po T. Matulevičiaus ir K. Červinskio tritaškių „Požeminės linijos ‒ POLI“ pirmavo 75:57. Bet tada šeimininkai atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudojo „Plastena“, laimėjusi atkarpą 0:13, tačiau to nepakako pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 75:70 (20:9, 17:13, 20:19, 18:29).

D. Gražys („Požeminės linijos ‒ POLI“):

„kaip nekeista, šįkart pataikėm daug tritaškių, todėl skaitom, kad tai buvo vienas žingsnis į pergalę. Be to, varžovų komanda buvo tik penkiese, tai turėjo nuovargį, bet mes to neįvertinom prieš pabaigą, atsipalaidavom. Bet, savrbu laimėjom.“

Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)