Ulmas vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (51:89)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą

2017 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 19:25 val., peržiūros: 1071

Ketvirtadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Ulmas“ ir svečių teisėmis atvykę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir abiems komandoms sunkiai sekėsi įrodyti pranašumą (3:4). Antroje kėlinuko pusėje ekipos suaktyvino puolimą, kur greitomis atakomis „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įgijo minimalų pranašumą ( 10:12). Likus žaisti tris minutes A.Lukauskas žaidė nesustabdomai, tačiau svečiai pirmavo vienu tašku ( 20:21). Antrame kėlinyje toliau daug kartų keitėsi pirmaujanti komanda ir prieš ilgąją pertrauką „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ išlaikė minimalų pranašumą – 34:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo kaip iš natų ir per keletą minučių susikrovė 9 taškų pranašumą ( 35:44). Po minutės pertraukėlės „Ulmas“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir ekipas skyrė jau dviženklis pranašumas ( 40:62). Ketvirtame kėlinyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ išlaikė susikrautą atotrūkį savose rankose ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:89 (20:21, 14:14, 6:27, 11:27)

Po laimėtų rungtynių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipos treneris,E.Rakickas, kalbėjo:
„Komandoje vis prisijungia naujų veidų, tad pirmoje pusėje leidome visiems pažaisti, o paskui antroje pusėje išleidome pagrindinius žaidėjus, kurie žaidžia nepirmus metus kartu ir susidėliojo viskas į vietas. Matyt, vėliau varžovai palūžo.“

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)