Vėjų linija & Garliavos duona vs Ulmas (101:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 963

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindėje mokykloje vyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „​Vėjų linija & Garliavos duona“​ su komanda „Ulmas“​.

​Pirmajame rungtynių ketvirtyje po taiklaus Donato Kriaučiūno tritaškio svečiai įgijo dviženklę persvarą (7:18). Visą pirmąjį kėlinį dominavę „​Ulmo“ krepšininkai po pirmojo rungtynių kėlinio susikrovė 13 taškų persvarą (16:29).

​Antrajame kėlinyje inivciatyvą iš „Ulmo“​ rankų pamažu perimė aikštės šeimininkai, kurie po taiklaus Remigijaus Rapalo dvitaškio greitoje atakoje priartėjo prie svečių iki trapaus 6 taškų skirtumo (38:44). Po sėkmingos atkarpos kėlinio pabaigoje (6:0) „​Vėjų linija & Garliavos duona“​​ atsiliko minimaliu skirtumu (46:47).

​Antroji rungtynių pusė prasidėjo galingu šeimininkų spurtu (14:0), iš kurių 6 taškus pelnė naudingiausias rungtynių žaidėjas Laurynas Varnas. Varžovų gretose savo komandai pasiduoti neleido „Ulmo“​ lyderis Audrius Lukauskas pelnęs beveik pusę komandos ketvirčio taškų. Pasibaigus trečiajam kėliniui komandas skyrė 11 taškų (75:64).

​Ketvirtajame kėlinyje svečiams buvo pavykę sumažinti turėtą taškų deficitą iki 6 (89:83), tačiau užtikrintai sužaista rungtynių pabaiga garantavo šeimininkams solidžią pergalę rezultatu 101:88.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Vytautas Merkelis paklaustas apie sezono startą bei ateities perspektyvas atsakė:
„Pradžioje atsilikdami atsitiesėm, tai labai smagu, kad laimėjom. Pasikeitė komandos sudėtis, atėjo naujokų, kurie įnešė, galbūt, gerų permainų. Komanda rungtynėse pataikė, gal subrendo jau. Šiame sezone tikimės kuo geriau sužaisti.“

Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)