RVG baldai vs Hipocredit.lt (77:86)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

RVG Baldai nusileido Hipocredit.lt kolektyvui

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 611

Pirmadienio vakarą Įmonių lygos varžybose susitiko RVG Baldai ir Hipocredit.lt komandos. Nuo pat rungtynių pradžios žingsneliu priekyje nuolat buvo svečių teisėmis rungtyniavę Hipocredit.lt vyrai. Likus maždaug tris minutes M.Jakštas dvitaškis didino svečių pranašumą iki šešių taškų, tačiau kėlinio gale taiklus varžovų žaidėjo J.Pileckas tritaškis tą skirtumą kirpo per pusę 19:22. Lygi atkakli kova vyko ir antrajame kėlinuke. Puolime keletu taiklių metimų apsikeitė J.Pileckas bei G.Velička. Po truputį pradėjus įsibėgėti šeimininkų vienam lyderių M.Gailiūnas RVG Baldai svėrė svarstykles savo pusėn ir po dviejų ketvirčių jau buvo priekyje 40:37.

RVG Baldai spurtas 13:4 trečiojo kėlinuko pradžioje gan rimtai privertė susikaupti svečius, kurių deficitas tapo gan pavojingas 53:41. Kaip paaiškėjo vėliau šaltas dušas Hipocredit.lt išėjo į naudą, dar iki kėlinio galo jie sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo komandos naudai ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 60:62. E.Leskauskas taiklūs dvitaškiai kėlinio pradžioje lygino santykį tarp komandų, tačiau jau netrukus puikiai išnaudodami netikslius varžovų metimus ir regzdami greitas kontraatakas svečiai daugiausia A.Birgelis taikliomis atakomis nutolo, o du tolimi M.Jakštas tritaškiai ir visiškai paskandino RVG Baldai šansus dar pakovoti šiose varžybose.

„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Hipocredit.lt“ ekipos pergalę (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastenos“ tritaškių liūtyje paskendo „Hipocredit.lt“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Darbas ‒ hipocredit.lt“ sutriuškino „ Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:32 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Nors ir neperžengė 100 taškų ribos, tačiau „Hipocredit.lt“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)