Kauno technologijos universitetas vs Slepikas Motorsport (62:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:33 val., peržiūros: 1304

Sekmadienį KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno technologijos universitetas“ („KTU“) ir svečių teisėmis atvyko „Slepikas Motor Sport Team“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau G.Šlepiko pastangomis „Slepikas Motor Sport Team“ surengė spurtą ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 12:17). Kėlinuko pabaigoje svečiai toliau nestabdė apsukų ir prieš ketvirčio pabaigą padidino atotrūkį iki dviženklio ( 14:24). Antrame kėlinyje „KTU“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau „Slepikas Motor Sport Team“ nieko nelaukę greitai atstatė pranašumą ( 23:32). Likus žaisti tris minutes aikštelės šeimininkai surengė spurtą 10:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas – 35:34.

Po ilgosios pertraukos V.Palaikis žaidė nesustabdomai po krepšiu ir įpusėjus kėlinukui „Slepikas Motor Sport Team“ vėl pirmavo dviženkliu pranašumu ( 40:50). „KTU“ susitvarkė su varžovų bokštais ir sumažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau „Slepikas Motor Sport Team“ realizavo baudos metimus ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo 7 taškų pranašumą ( 55:62). Ketvirtame kėlinyje „KTU“ pradėjo strigti puolime, o tuo pasinaudoję svečiai pasiekė rekordinį pranašumą ( 60:75). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko atsigauti , o „Slepikas Motor Sport Team“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 62:81.

„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)