Kesko Senukai vs Dakra ‒ GAGA Studio (78:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 17 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“

2017 spalio 17 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 976

Antradienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko „Kesko Senukai“ ir svečių teisėmis atvykę „Dakra – Košmaras“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 6:6). Šeimininkai pirmieji smeigė du tolimus metimus paeiliui ir atitrūko nuo varžovų, tačiau greitai sulaukė atsako iš „Dakra – Košmaras“, kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Antrame kėlinyje toliau tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau „Kesko Senukai“ sugebėjo susitvarkyti su gynyba. kur užpuolė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 34:24). Mindaugas Kluonius individualiais veiksmais sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 6 taškų – 36:30.

Po ilgosios pertraukos „Dakra – Košmaras“ toliau lipo varžovams ant kulnų, bet trečią kėlinuką užbaigė atkarpą net 14:3 ir atotrūkis išaugo iki 15 taškų ( 58:43). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai per anksti patikėjo pergale ir „Dakra – Košmaras“ minutė po minutės ėmė mažinti skirtumą, kol galiausiai liko tik du taškai. Vis dėlto, „Kesko Senukai“ sugebėjo išlaikyti iniciatyvą ssavo rankose ir šventė pirmąją pergalę, rezulatu – 78:69.

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.) Best 4 You tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Dakra ‒ GAGA Studio (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)