Best 4 You vs Padangynas.lt (34:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Best 4 You neatlaikė Padangynas.lt komandos jėgos

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 675

Sekmadienio pavakare J.Dobkevičiaus progimnazijoje rinkosi Įmonių lygos komandos Best 4 You priėmė Padangynas.lt kolektyvą. Svečių komandai tai buvo pirmasis susitikimas tuo tarpu Best 4 You po pralaimėjimo ketino reabilituotis iškovojant pergalę. Nors varžybas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau tai truko labai neilgai, jau trečiąją rungtynių minutę išlyginę rezultatą vėliau Padangynas.lt vyrai nebeleido pagalvoti apie jokią intrigą šiose varžybose. M.Markevičius vedini svečiai greitai nutolo ir po pirmo ketvirčio jau pirmavo 20:12. Nors pirmus taškus antrajame ketvirtyje pelnė Best 4 You žaidėjas E.Šabonas, tačiau vėliau šiai ekipai krepšys tarsi užsirišo, o skirtumas tarp komandų nuolat augo. 19-0 tokią atkarpą laimėję svečiai po dviejų ketvirčių jau triuškino varžovus 25 taškų persvara 39:14.

Trečiajame kėlinuke rezultatyvumas ir toliau buvo gan mažas, o situacija aikštėje beveik nesikeitė. Padangynas.lt dar šiek tiek padidino turėtą pranašumą iki jau 29 taškų ribos, o šeimininkai galėjo pasigausti nebent tuo, jog retkarčiais pavykdavo užpulti. Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau nebekėlė jokių klaustukų. M.Maslenikovas ir M.Juščius savo pastangomis dar bandė garbingai užbaigti rungtynes, tačiau atsirišus toliašaudei artilerijai svečiai toliau tolo ,o M.Markevičius ir R.Narkevičius smaginosi atakuodami iš toli. Galutinis rezultatas 74:34 daugiau nei užtikrinta Padangynas.lt komandos pergalė, o pažymėtina tai, jog komandos lyderis M.Markevičius pelnė daugiau nei pusę komandos taškų 41, bei pats vienas įmetė daugiau nei visa varžovų komanda.

Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)Best 4 You pirmą pergalę iškovojo nukovusi Lemora ekipą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:44 val.)Įtemptose rungtynėse „Acme“ nusileido „Padangynas.lt“ (69:71) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)