Remza & Langvila vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (59:79)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę

2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 754

Vasario 8 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai). Nervingose rungtynėse praktiškai visą laiką iniciatyvą savo rankose laikė svečiai, kurie atėjus ketvirtąjam kėlinukui padidino savo pranašumą iki 20 taškų ir taip įtvirtino savo pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:79 (16:20, 17:25, 16:16, 10:18).

Rungtynių pradžioje abi komandos įsivažiavo gana sunkiai, buvo daug netaiklių metimų, klaidų. Pirmieji kiek geresnį žaidimą ėmė demonstruoti svečiai, kurie pataikė vieną kitą tolimą metimą, bet svarbiausia puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių. Kai skirtumas ėmė augti „Remza & Langvila“ pagaliau pataikė iš toli ir kuriam laikui sugrįžo į rungtynes, tačiau prieš ilgąją pertrauką komanda vėl apmaudžiai klydo ir dar kartą paleido varžovus tolyn. Po dviejų kėlinukų „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pirmavo rezultatu 33:45.

Antroje rungtynių dalyje komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, žaidėjai rungtyniavo labai kietai, buvo užfiksuota ne viena nesportinė pražanga, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa vis dar išlaikė persvarą savo pusėje. Lemiamas kėlinukas buvo ketvirtasis, kurio metu svečiai galutinai palaužė varžovus, pabėgo per 20 taškų atstumą ir nugalėtojas tapo aiškus. Šeimininkams apie išsigelbėjimą neleido pagalvoti gausybė klaidų ir netaiklių metimų. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:79.

Martynas Kadakauskis („Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“):

„pirma rungtynių dalis buvo labai nervinga, bet mes pirmieji susitvarkėme su jauduliu, pradėjome pataikyti ir tai leido laimėti“.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60) (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:44 val.)