Remza & Langvila vs Padangynas.lt (61:83)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 00:05 val., peržiūros: 653

Antradienį, lapkričio 28 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyrutys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Remza & Langvila“ bei svečių „Padangynas.lt“ komandų.

Nuo pat pirmos rungtynių minutės, aikštelėje užvirė lygi ir kieta dvikova dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Visą kėlinuką komandos žaidė apylygiai, o didžiausias skirtumas tebuvo trys taškai, kurį turėjo tiek viena tiek kita komanda. Paskutines dvi minutes užtikrinčiau sužaidę „Remza & Langvila“ krepšininkai po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą – 19:18.

Antrąjį kėlinuką „Padangynas.lt“ pradėjo uraganiniu puolimu ir galingu spurtu. Visiškai varžovų puolimą išjungę svečiai puolime tiesiog siautėjo – rinko taškus greitąjame puolime po varžovų klaidų, pataikė iš toli, realizavo baudų metimus ir puikiai dalindamiesi kamuoliu „Padangynas.lt“ laimėjo antrąjį ketvirtį net 5:31 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo solidų 25 taškų pranašumą – 24:49.

Trečiajame kėlinuke vėl atgijo „Remza & Langvila“ puolimas, tačiau gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolėjus I. Jokšą ir J. Kaškelį, todėl skirtumas tarp komandų žymiai nekito ir svečiai varžovų arčiau nei per dvidešimt taškų taip ir neprisileido – 42:65.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje praktiškai nesikeitė. Tiesa, kiek geriau atrodė šeimininkų komanda, kuri po dviejų paeiliui L. Baliūno tritaškių vėl pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 15 taškų (58:73). Tačiau „Padangynas.lt“ krepšininkams užteko truputį susiimti ir per minutę jie susigrąžino 20- taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos – 61:83 (19:18, 5:31, 18:16, 19:18).

Po rungtynių „Padangynas.lt“ treneris ir neabejotinai vienas lyderių J.Kaškelis kalbėjo:

„Na, išties šiandien buvo labai fizinės rungtynės. Gal iš pradžių mes nedavėme tiek kontakto kiek varžovai, tai neleido mums žaisti savojo žaidimo. Po to prisitaikėme, teisėjai leido šiandien daugiau pasistumdyti, o mūsų žaidėjai turi nemažai jėgos ir ūgio, tai prisitaikius prie tokio žaidimo ir galėjom susikrauti tą persvarą, kurią išlaikėme iki rungtynių galo. Esame truputį jausnesni, greitesni už varžovus, pavyko užbėgti greičiau ir to užteko. Varžovai šaunuoliai, buvo tikrai geros rungtynės.“

„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:29 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)