Best 4 You vs Brentex Trailer & Partner (38:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 17:34 val., peržiūros: 631

Sekmadienį, sausio 7 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Best 4 You“ bei svečių „Brentex Trailer & Partner“. Svečių ekipa jau nuo pirmųjų minučių aikštelėje atrodė kur kas geriau už savo varžovus ir susikrovė dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, o per lemiamą ketvirtį svečiai tik dar labiau atitolo ir pasiekė pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais, tačiau tuomet „Brentex Trailer & Partner“ pelnė dešimt taškų be atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Po ilgesnės tylos, penkis taškus paeiliui pelnė „Best 4 You“ ekipa, tačiau vėliau jų puolimas dar kartelį sustojo, gynyba neatrodė produktyvi ir svečiai pelnė devynis taškus be atsako, taip užbaigdami kėlinuką. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:22. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo dvejomis sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 19-os taškų. Vėliau, dėka taiklių tolimų šūvių, „Best 4 You“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 11-os taškų. Tačiau ketvirčio pabaigoje vėl geriau atrodė „Brentex Trailer & Partner“ ekipa, kuri dar padidino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:38.

Trečiasis kėlinukas buvo tiesiog kraupus. Abejoms komandoms itin sunkiai sekėsi puolime pelnyti taškus. Komandos kartu sudėjus pelnė vos 11-ą taškų per šį kėlinį ir jį sužaidė apylygiai, tad skirtumas praktiškai nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 28:44. Lemiamo ketvirčio metu „Brentex Trailer & Partner“ ir toliau neleido savo varžovams pelnyti lengvų taškų ir puikiai žaidę gynyboje susikūrė progų ir greitam puolimui. Šį kėlinį pakankamai užtikrintai laimėjo svečių ekipa ir pasiekė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 38:62.

Šarūnas Mickus („Brentex Trailer & Partner“):
„Gynyba nulėmė pergalę. Maža salė, varžovai negalėjo išnaudoti kraštų pilnai. Zoninė gynyba gynėmės, kontroliavom visas rungtynes. Jeigu kai kurie žmonės dar būtų stipresni zoninėje gynyboje, geriau sujudėtų, tai būtų dar geresnis rezultatas. Realiai, tai maža salė, neišnaudoti kraštai ir mums labai paranku žaisti tokioje salėje“.

„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.),,Brentex Trailer & Partner" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Enerstena' (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)