Požeminės linijos ‒ POLI vs Lemora (58:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78)

2018 sausio 09 d., Antradienis, 11:37 val., peržiūros: 584

Pirmadienį, Sausio 9-tą dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių didžiosios taurės E pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko „Požeminės linijos ‒ POLI“ prieš „Lemora“.

Pirmąjame kėlinuke T.Matulevičius pelnė pirmus 8 taškus šeimininkams ir tas leido neatsilikti nuo varžovų (8:9), tačiau „Lemora“ komandinių pastangų dėka geriau užbaigė kėlinuką ir pirmavo (13:19)

Antrajame kėlinuke svečiai taiklių tritaškių dėka sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų (19:34). „Požeminės linijos ‒ POLI“ bandė gelbėtis žaisdami po vieną, bet trūko taiklumo, todėl prieš ilgąją pertrauką svečiai pirmavo rezultatu (26:44)

Trečiajame kėlinyje „Lemora“ ir toliau didino pranašumą prieš varžovus, kurie ir vėl strigo puolime. Todėl po trijų kėlinių rezultatas jau buvo triuškinantis (37:65)

Ketvirtajame ketvirtyje liko tik formalumai, nors „„Požeminės linijos ‒ POLI“ dar bandė vytis varžovus gerai pradėdami kėlinį, bet svečiai susiimė ir šventė pergalę rezultatu 58:78 (13:19, 13:25, 11:21, 21:13).

„Lemora“ komandos treneris: Komandos pergalę lėmė nemažas susirinkimas žmonių, pagaliau ne penkiese susirinkom. Paklaustas, kad galbūt gerai sužaista pirma rungtynių pusė ir lėmė komandos pergalę, treneris atsakė: taip, gerai pataikė kolektyvas, gerai gynėsi, gerai kamuolius atkovojo, neleido varžovams antrų šansų atakuoti ir poto jau antrojo rungtynių pusėje buvo lengviau.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)