Padangynas.lt vs Artstone (61:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 841

Pirmadienį, lapkričio 20 – ąją dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Padangynas.lt“ (3-1) ir „Artstone“ (2-1) komandos.

Rungtynių pradžioje „Padangynas.lt“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 9:6. Kėlinuko antra pusė buvo labai nerezultatyvi, o aikštelės išlaikė kelių taškų pranašumą – 12:8.

Antrajame kėlinuke „Artstone“ ekipa spurtavo ir po T. Šiškevičiaus tolimo metimo jau įgijo dviženklį pranašumą – 14:25. Dviženklią persvarą svečiams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 24:34.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo G. Virbalio ir A. Gintauto tritaškiais, po kurių „Padangynas.lt“ priartėjo iki 30:34. Bet tada „Artstone“ krepšininkai surengė dar vieną spurtą, įgijo dviženklį pranšumą, o J.Jokšas, paskutinę trečio kėlinuko sekundę įsūdęs tritaškį padidino svečių persvarą iki 38:55.

Ketvirtajame kėlinuke visiškai sustojo „Artstone“ puolimas. Tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai likus minutei sumažino savo deficitą iki minimumo – 59:60. Bet puikų derinį surengę svečiai išvedę savo snaiperį J. Jokšą prie tritaškio linijos ir šio ranka nesudrebėjo. Tolimas metimas užtikrino „Artstone“ ekipai pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:65 (12:8, 12:26, 14:21, 23:10).

J.Jokšas „Artstone“:

„leidom prisivyti. Patys nežinome kaip čia taip įvyko. Kelios geros jų atakos, mes truputį pasimetėm, pradėjom gynyboje nebesusišnekėti. Paprasčiausiai, jie viską pataikė, pasivijo, buvo intriga. Bet laimėjom. Padarėm derinį, išleidom žaidėją, pataikėm, mūsų pergalė. Varžybos buvo geros, įdomios, varžovai geri.“

„Padangynas.lt“ išsvaistė solidžią persvarą ir vos neprisižaidė su „Omega“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Vienas lauke ne karys“ mitą paneigęs M. Markevičius ištraukė „Padangynas.lt“ ekipą į fantastišką pergalę aštuntfinalio starte (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:42 val.)„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:29 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)