Remza & Langvila vs Lemora (72:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 00:54 val., peržiūros: 716

Įmonių lygos varžybose antradienio vakarą T.Ivanausko progimnazijoje jėgas aiškinosi aikštelės šeimininkai Remza & Langvila bei svečių teisėmis „atgužėję“ Lemora komanda. Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė kieta vyriška kova. Šeimininkai neparodė didelio svetingumo, bet ir svečiai nebuvo linkę nusileisti, kėlinio viduryje po I.Beleiša dvitaškio šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą, tačiau D.Mockus ir L.Palivanas turėjo savo atsakymus ir po pirmojo ketvirčio skirtumas tarp komandų tirpo iki 4 taškų žymos. Antrasis ketvirtis ir toliau vyko permainingai iki septintosios kėlinio minutės, kai po T.Lioga dvitaškio ir L.Palivanas tritaškio svečiai truktelėjo į priekį ir išsiveržė į prieky 5 taškais. Iki kėlinio galo svečiai skirtumą padidino dar dviem taškais ir komandos ilsėtis išėjo 33:40 Lemora naudai.

Komandiškai žaidę Lemora vyrukai antrąją varžybų dalį pradėjo spurtu 8-0 ir dar labiau atitrūko iki 33:48. Atrodė, kad svečiai pagaliau perlaužė varžybų eigą savo pusėn, tačiau kovingieji Remza & Langvila vyrai vedini R.Baliūnas, T.Dudzevičius, L.Baliūnas iki kėlinio pabaigos vėl grąžino intrigą į rungtynes, nes rezultatas švelnėjo iki 50:56. Permainingos „mačas“ tęsėsi toliau, o Remza & Langvila nuolat alsavo varžovams į nugaras išlaikydami kovinį atstumą kol likus maždaug minutei ir prie baudų metimų linijos stojus T.Dudzevičius šis dviem taikliais metimais galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau tik vienas metimas buvo sėkmingas, o sekančioje atakoje taiklus tolimas L.Palivanas tritaškis galutinai palaidojo likusias šeimininkų viltis dar pakovoti dėl pergalės šiose varžybose.. 78:72 tokiu rezultatu pasibaigus rungtynėms vienas kitą sveikinti galėjo Lemora vyrai.

„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.) Remza & Langvila nusileido Artstone vyrams (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 14:57 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)