Alaina & Limobus vs Hipocredit.lt (45:101)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45)

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 01:40 val., peržiūros: 880
Pirmadienį, lapkričio 20-ąją dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Alaina & Limobus“ ir svečių – „ Hipocredit.lt“.
Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo ne itin rezultatyviai, tačiau komandos žaidė apylygiai – (16:17). Antrajame kėlinyje svečiai visą iniciatyvą perėmė į savo rankas, krepšininkai puikiai dalinosi kamuoliu, greit puolė ir per antrąjį rungtyniu ketvirtį įmetė net 31 tašką. Nepaisant gero puolimo „Hipocredit.lt“ gerai gynė savo krepšį, leisdami varžovams įmesti tik 7 antrojo kėlinio taškus. Po pirmosios rungtynių pusės užtikrintai pirmavo „Hipocredit.lt“ – (23:48)
Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, svečiai ir toliau diktavo savo žaidimą niekaip neleisdami arčiau prisivyti varžovams. Ketvirtąjame kėlinyje „ Hipocredit.lt“ tiesiog siautė šeimininkų aikštės pusėje ir sugebėjo įmesti 32 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 45:101 (16:17, 7:31, 10:21, 12:32)
Po rungtynių „ Hipocredit.lt“ komandos lyderis Mindaugas Špokas nedaug žodžiavo:
Tiesiog žaidėm savo žaidimą, gerai krito, bėgom ir mėtem, mėgavomes kiekviena minute.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)