Dakra ‒ GAGA Studio vs Lietuvos geležinkeliai (71:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 718

Sausio 4 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dakra ‒ GAGA Studio“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Dakra ‒ GAGA Studio“ buvo iškovoję keturias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Lietuvos geležinkeliai“ buvo iškovoję dvi pergales ir septynis kartus pralaimėję.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė „Lietuvos geležinkeliai“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Netrukus pirmus taškus pelnė „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2:5). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (5:10). Netrukus „Dakra ‒ GAGA Studio“ varžovus pasivijo, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (13:13). Per likusį laiką šešis taškus be atsako pelnė „Dakra ‒ GAGA Studio“ (19:13).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes tašką pelnė tik šeimininkai (20:13). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (20:15). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (27:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė 10 taškų (30:20). Sužaidus du kėlinius komandas skyrė 10 taškų (35:25).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Dakra ‒ GAGA Studio“, kurių pranašumas per pirmas dvi kėlinio minutes padidėjo iki 14 taškų (27:41). Vėliau komandos žaidė lygiai, „Dakra ‒ GAGA Studio“ išlaikė solidų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje persvara dar labiau išaugo, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 16 taškų (32:48). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 17 taškų (52:35).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes skirtumas šiek tiek sumažėjo (41:54). Sekančią dviejų minčių atkarpą rezultatu 0:5 laimėjo šeimininkai (41:59). Netrukus persvara padidėjo iki 23 taškų, o „Dakra ‒ GAGA Studio“ komandai beliko persvarą išlaikyti. Rungtynės baigėsi penkta „Dakra ‒ GAGA Studio“ komandos pergale (71:53). „Lietuvos geležinkeliai“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Dakra ‒ GAGA Studio“ treneris V. Labašauskas: „Rezultatas rodo, kad mes stipresni. Varžovą vertiname, jis pakankamai stiprus ir labai gerų žaidėjų turi. Mūsų taktika buvo panaudoti visus turimus žaidėjus, kad galėtume išlikti aktyvūs iki pat rungtynių pabaigos. Tai mums pavyko padaryti“. Paklaustas, ar stengėsi greitai žaisti visas rungtynes, treneris atsakė: „Stengėmės spausti varžovus nuo jų aikštelės pusės ir tai davė vaisius. Tai išvedė varžovus iš pusiausvyros ir jie pelnė daug lengvų taškų. Vėliau jie sunkiai taškus rinko puolime.“ Paklaustas, ar tikėjosi laimėti lengva persvara, treneris atsakė: „Visus varžovus vertiname, bet mūsų charakteris toks. Kovoti dėįl pergalės iki galo.“

„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)