Callcredit vs ASU & Co „AgroVIS“ (74:52)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:26 val., peržiūros: 755

Sekmadienį A.Sabonio KC įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Callcredit“ (5/5) ir svečių teisėmis atvykę ASU & Co „AgroVIS“ (6/4).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Callcredit“ mažais žingsniukais atitolo nuo varžovų (11:3). ASU & Co „AgroVIS“ ekipai krepšys toliau buvo užrištas, o šeimininkai pasidino pranašumą iki dviženklio. Per likusį laiką „Callcredit“ išlaikė atotrūkį savose rankose ( 18:7). Antrame kėlinyje ASU & Co „AgroVIS“ įjungė aukštesnę pavarą, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 18:12). Vis dėlto, „Callcredit“ įsibegėjo ir tolimais metimais atitolo, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 29:14). Po pertraukėlės ASU & Co „AgroVIS“ toliau neatrado savojo žaidimo, šeimininkai be didesnio vargo didino pranašumą – 39:18.

Po ilgosios pertraukos svečiai atsigavo puolime, tačiau toliau strigo gynyboje ( 48:30). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir šeimininkai išlaikė atotrūkį ( 60:37). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo ir ASU & Co „AgroVIS“ sušvelnino skirtumą iki 14 taškų ( 65:51). Vis dėlto, „Callcredit“ atlaikė varžovų šturmą ir finalinė sirena skelbė šeimininkų pergalę, rezultatu – 74:52 (18:7, 21:11, 21:19, 14:15)

Po laimėtų rungtynių „Callcredit“ ekipos treneris, T.Konovalovas, kalbėjo:

„Ruošiamės rimtai kovai, nes paties nelabai sezonas klostosi, o pas varžovus panašus pergalių skaičius. Smagu, kad viskas gerai susiklostė. Visi pasižaidėme.“

„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)