Rapala vs SD Ranga (68:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 825

Ketvirtadienį, kovo 8 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Rapala“ bei svečių „SD Ranga“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie susikrovė 20-ies taškų pranašumą. Vėliau svečiai dar grįžo į rungtynes, tačiau jiems pritrūko šiek tiek iki pergalės.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie puikiai gynėsi ir provokavo varžovus klysti puolime. Sužaidus ne pilnas keturias minutes, komandas skyrė jau aštuoni taškai. Ties tuo „SD Rangos“ bėdos nesibaigė, jie ir toliau nerado jokių sėkmingų kelių varžovų krepšio link ir netrukus komandas skyrė jau 20-imt taškų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:8. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pakeitė savo gynybą ir kiek išmušė iš vėžių savo varžovus, kurie per kiek daugiau nei tris minutes, nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo tarpu „SD Ranga“ pasinaudoti tuo nesugebėjo ir pelnė vos keturis taškus. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų nekito, o ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:24.

Trečiajame kėlinyje „Rapala“ kiek strigo puolime ir vėliau jų varžovams pavyko sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir šiek tiek padidino atotrūkį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:46. Lemiamo ketvirčio metu komandos nežaidė itin rezultatyviai ir labiau koncentravosi gynybai. Lemiamais momentais “SD Rangai” buvo pavykę dar mesti iššūkį savo varžovams, tačiau paskutines dvi minutes, jų puolimas nedavė jokių vaisių ir “Rapala” iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:61.

Gediminas Mickevičius („Rapala“):
“Džiaugiamės, kad laimėjom ir tikimės, kad gausime lengvesnius varžovus atkrintamosiose“.

Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Imonių „Xiaomi“ lygos čempionais tapo „Rapala“ (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę iškovojo „Acme“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:09 val.)